NİKAH İÇİN GEREKLİ BELGELER

Nikah kıy

Düğününüz için ilk adımlardan biri de evlilik başvurusu…
NİKAH İÇİN GEREKLİ BELGELER RESMİ İŞLEMLER:
İstediğiniz günü ve saati alabilmek için evlilik başvurunuzu zamanında yapmalısınız. Evlilik işlemlerinizi yaptırabilmek için ikamet ettiğiniz ilçenin nikah memurluğuna, 2-3 ay öncesinden, çift olarak ve mutlaka şahsen başvuru yapmalısınız.

Nikah ücreti ilçeye göre farklılık göstermekte. Bazı ilçelerde hafta içi ücretsiz nikah da kıyılabiliyor. Her nikah dairesinin anlaşmalı olduğu bir fotoğraf stüdyosu vardır. Bu nedenle dışarıdan profesyonel bir fotoğrafçı getiremezsiniz ama kendiniz fotoğraf çekebilirsiniz. Buna hiç kimse birşey diyemez.

→ DEVAMI

DÜĞÜN & NİŞAN ORGANİZASYONU

İlk Dans

DÜĞÜN HAZIRLIKLARI VE DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI İÇİN HERŞEY DÜĞÜN ORGANİZASYONU & NİŞAN ORGANİZASYONU

Beklentilerinizi gerçeğe dönüştüren detaylara önem veren, güler yüz ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen organizasyon firmaları kıyasıya yarış halinde. armoni Organizasyon aileside bu seçkin organizasyon şirketleri arasındaki yerini kısa zamanda alarak hizmet vermektedir.

Bembeyaz ve ne yazık ki çok ayrıntılı bir rüya bu. Kendinizi o bitmez tükenmez ayrıntılara kaptırırsanız rüya kolayca kabusa dönüşebilir. Siz bu güzel anın tadını çıkarın tüm detayları biz organize edelim.Yapmayın, yaptırın! Öyle ya, siz ne yorulacaksınız, bırakın başkaları yorulsun.… → DEVAMI